شامپو كلاژن دكتر كلان ،مناسب برای انواع مو ها

5,243

‍شامپو كلاژن دكتر كلان ،مناسب برای انواع مو ها

شامپوكلاژنه دكتر كلان كه از مواد معجزه اساي
كلاژن هيروليز شده ماهي، زعفران، عصاره گانودرما،روغن ارگان،سركه،روغن زيتون، روغن درخت چاي،روغن شتر مرغ، روغن جوجوبا ، روغن الوورا وغيره تشكيل شده را
می توان با عنوان معجزه طبیعت یاد کرد. اين شامپو با غنی بودن از ویتامین های A و گروه B و ویتامین c همچنین عناصر معدنی ضروری پوست، با تغذیه فولیکول مو وکنترل التهابات پوست سر علاوه بر کنترل ریزش موی سر با تحریک فولیکول های مو، موجب رشد بیشتر تار مو می گردد .

🍀کلاژن هیدرولیز شده، یک ترکیب فعال ارزشمند و حیاتی است که قابلیت بازیافت رطوبت را داشته، جلوی پروسه های پیر شدن پوست سر را گرفته و از تحریکات جزئی که ممکن است پس از آسیب های فیزیکی یا شيمیایی مثل رنگ، فر، مش کردن و … مو رخ دهد جلوگیری می نماید. ویتامین هاي مختلف موجود در اين شامپو، عمل محافظتی و حالت دهنده دارد که پوست سر را نرم نموده و در نتیجه موها قوام، شادابی و انعطاف پذیری خود را باز می یابند. شامپو کلاژن دكتر كلان یک کمک كننده عالي به درمان بیماری پسوریازیس و درماتیت سبورئیک نيزمی باشد.
🌻اين شامپو برای محافظت و ترمیم لایه محافظ طبیعی مو و پوست سر و حجم دادن به موهای کم پشت و ضعیف ساخته شده است. این فرآورده، پاک کننده ای بسیار ملایم می باشد، خصوصا برای افرادی که دارای موهای خشک و پوست سر حساس بوده و از تحریکات و خارش پوست رنج می برند مناسب است. برای موهای شکننده و آسیب دیده بوسیله عوامل محیطی مثل نمک آب دریا، تابش شدید نور خورشید، کلر استخر های شنا و … توصیه می شود. این محصول به دلیل PH خنثی خود تعادل فیزیولوژیک پوست سر را حفظ کرده و برای مصرف مداوم روزانه ایده آل می باشد.
🌹شامپو كلاژن دكتر كلان با افزایش رطوبت و تغذیه آن، بافت های آسیب دیده و فرسوده مو را احیاء کرده و در نتیجه ظاهر مو را خوش حالت ، شفافیت و لطیف ساخته و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد.
علاوه بر مزاياي ذكر شده، این شامپو حاوی سلول های بنیادی گیاهی بوده که فرسودگی مو را به تعویق انداخته و کمک به حفظ جوانی و شادابی بافت های آن می نماید و در نتیجه از ریزش مو جلوگیری می کند. کلاژن دریایی ، خاصیت انعطاف پذیری مو را افزایش داده و به فیبرهای آن استحکام می بخشد

🍏🍎شامپو كلاژنه دكتر كلان به خاطر وجودعصاره قارچ گانودرما فولیکول مو را تغذيه كرده وباعث رشد موهای جدید می شود .
فرمول خفیف و ملایم اين شامپو باعث محافظت از موهای شما می شود ، موها را نرم و سالم نگه می دارد ، موها بوی تازگی می دهند و در طول روز درخشان و براق به نظر می رسند  و زیبایی خود را حفظ می کند .
شامپو كلاژن دكتر كلان فرموله شده برای محافظت از پایانه های عصبی بر روی سر شده و در نتیجه کمک به از بین بردن فشار و باعث استراحت موها می شود .

🌻ترکیبات :
قارچ گانودرما لوسيدوم ، آب ، بتائین ، دی اتانولامین نارگیل ، لانولین ، گلیسیرین ، هیدروکسیاتیل سلولز ، پانتنول ، عطر ، سدیم ، لوریل اتر سولفات ،
كلاژن هيروليز شده ماهي، زعفران، عصاره قارچ گانودرما،روغن ارگان،سركه،روغن زيتون، روغن درخت چاي، روغن ارگان،روغن شتر مرغ، روغن جوجوبا وروغن الوورا
 
👈نحوه مصرف :  
ابتدا موهاي خود را خيس نموده سپس شامپو كلاژن دكتر كلان را به موهاي خود اغشته كرده ودر حالت نشسته ماساژ دهيد وبعدبگذاريد حداقل ٧ دقيقه بماند، سپس ابكش نماييد.

نظرات بسته شده است.

مشاوره آنلاین