كرم كلاژن دكتر كلان

 اين كرم كه از مواد معجزه اساي كلاژن ماهي،ويتامين سي،روغن شتر مرغ،روغن سياه دانه، بره موم،روغن نارگيل،روغن زيتون، روغن كنجد، روغن ارگان، روغن بادام شيرين، روغن هسته انگور، روغن الورا، عصاره الورا،اسید هیالورونیک ، رويال ژلي وزعفران تشكيل شده، براي بسياري از مشكلات پوستي كاملا جوابگو بوده و یک جوانساز بسیار قوی برای پوست میباشد و شادابی و طراوت پوست را تا چندین برابر افزایش میدهد .

توضیحات

كرم كلاژن دكتر كلان

 اين كرم كه از مواد معجزه اساي كلاژن ماهي،ويتامين سي،روغن شتر مرغ،روغن سياه دانه، بره موم،روغن نارگيل،روغن زيتون، روغن كنجد، روغن ارگان، روغن بادام شيرين، روغن هسته انگور، روغن الورا، عصاره الورا،اسید هیالورونیک ، رويال ژلي وزعفران تشكيل شده، براي بسياري از مشكلات پوستي كاملا جوابگو مي باشد.

 

کلاژن یک ماده مهم برای تولید سلول‌های تازه و جوان پوستی است و باعث می‌شود پوست صاف و سفت شود. وقتی سن بالا می‌رود، بدن ما میزان کمتری از این ماده را تولید می‌کند. همچنين الودگي هوا، مصرف بيش از حد سيگار والكل، مصرف داروهاي شيميايي ،کاهش وزن ناگهانی  وغيره نیز باعث می‌شوند پوست نتواند میزان لازم کلاژن تولید کند، در نتیجه شل و افتاده می‌شود، با استفاده مرتب از کرم حاوی کلاژن دكتر كلان، شما می‌توانید به پوست‌تان کمک کنید که کلاژن بسازد، اما باید بدانید تاثیر کرم‌های کلاژن گاهی هفته‌ها تا ماه‌ها طول می‌کشد و بعد شما نتیجه را می‌بینید. بنابراین به‌طور مدام کرم‌کلاژن را روی پوست ماساژ دهید تا به مرور زمان نتیجه را بگیرید.

در درم ( زیر خارجی ترین لایه پوست)، کلاژن پایه و اساس بافت همبند است که از ساختار پوست پشتیبانی می کند و برای جوانتر سازي پوست ضروری است ، اما با افزایش سن، تولید آن در بدن کمتر می شود و به این علت است که آنزیم ها با شکشتن کلاژن آن را کاهش می دهند و باعث نازک شدن پوست و از دست دادن پری و سبب تشکیل چین و چروک می شوند.

بدن برای تعمیر آنچه که آسیب دیده است به طور مداوم ایجاد کلاژن های جدید می کند. اما از حدود سن ۳۵ سالگی به بعد، تولید کلاژن به طور طبیعی کاهش یافته، و کیفیت کلاژن نیز به خوبی سال هاي قبل نیست واستفاده از صابون وكرم كلاژن دكتر كلان كمك شايان توجهي به اين قضيه مي كنند تا ﭘﻮﺳﺖ كمترين اسيب ممكنه را ببيند.

 

 

باید بدانیم پوست انسان در موقع شب ، بیشتر فرصت ایجاد سلول های تازه را دارد . در موقع شب از قبل از خواب بهتر است بعد از شستشوي صورت با صابون كلاژن دكتر كلان،از کرم كلاژن دكتر كلان استفاده کنید ،چون هر قدر پوست خشک باشد به همان اندازه دچار چین و چروک می شود . در هنگام شب، سلول های مرده جای خود را به سلول های تازه می دهند  واستفاده از كرم كلاژن دكتر كلان، شادابي وتازگي به پوست شما داده واز افتادگي، چين وچروك جلو گيري مي كند.

كرم كلاژن دكتر كلان، علاوه بر كلاژن ،حاوي رويال ژلي، زعفران، روغن ارگان، روغن جوجوبا ، ژل الوورا وغيره نيز مي باشد ، كه تمامي نيازهاي تغذيه ايي ﭘﻮﺳﺖ را تامين كرده وپوست هميشه شاداب، جوان  وسالم مي ماند.

بسياري از مشكلات پوستي، بخاطر وجود راديكالهاي ازاد روي ﭘﻮﺳﺖ وكمبودهاي تغذيه ايي ﭘﻮﺳﺖ ايجاد مي گردد. با مصرف مرتب صابون وكرم كلاژن از بيرون ومصرف معجون كلاژن از درون، زيبايي وجواني را در وجود  خود نهادينه كنيد.

توصيه مي گردد در طول روز اگر جلو افتاب مي رويد، بعد از مصرف كرم كلاژن دكتر كلان، روغن اسكين هلث دكتر كلان را هم بزنيد تا پوستتان در مقابل افتاب مقاومت داشته ومثل ضد افتاب عمل كند.

 

مشاوره آنلاین